Eğitim Amaçlı Ekipman ve Bilgisayar Bağışı

Yazı Boyutu
A
a

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, öğrencilerin teknik eğitimde gelişen teknolojiyi takip etmeleri için başlattığı eğitim amaçlı araç ve ekipman bağışlarına devam ediyor.   Bugüne kadar yaptığı teknik eğitime katkı, yaklaşık 250 araç, 1.000'in üzerinde motor ve 800'e yakın şanzımandan oluşuyor..

Aynı zamanda Öğrencilerin güncel teknolojiyle eş zamanlı eğitim alarak bilgi ve becerilerini artırmalarını hedefleyen Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, 2019, 2020 ve 2021 yılı toplamında 533 adet masaüstü, 120 adet laptop olmak üzere toplamda 653 adet bilgisayarı Sakarya’da bulunan okullara ulaştırmış oldu.

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye sosyal sorumluluk projesi ile eğitimin niteliğini artırmak, öğrencilerin bilgi ve becerilerini geliştirmek adına faaliyetlerini sürdürmeye devam ederek. Eğitime desteği kurumsal bir değer olarak görürken aynı zamanda öğrencileri de nitelikli bir eğitimle topluma kazandırmayı hedefliyor. Mesleki eğitime destek faaliyetleri kapsamında da eğitim amaçlı araç ve ekipman hibe eden Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye eğitime verdiği desteklerle, öğrencilerin gelişen teknolojiyi takip etmelerini sağlamaya devam edecek.