TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE A.Ş.
Yazı Boyutu
a A

Toyota Türkiye'de Staj

Üniversite Öğrencileri İçin Yaz  Stajı
 
Kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunmak diğer taraftan Toyota Üretim Sistemi uygulamalarını yerinde gözlemlemek amacıyla staj programımızın bir parçası olmak isteyen üniversite öğrencilerini Toyota Türkiye'ye bekliyoruz. 4 Yıllık fakültelerin ilgili bölümlerinden birinde öğrenciyseniz ve staj yapma zorunluluğunuz var ise başvuru yapabilirsiniz.
 
2018 Yaz dönemi staj programı 25 Haziran - 20 Temmuz 2018 ve 25 Temmuz - 7 Eylül 2018 tarihlerinde 2 grup halinde gerçekleştirilecektir. Başvurularınızı 30 Mart 2018 tarihine kadar kariyer.net sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Başvurmak için tıklayınız.

 
Meslek Lisesi Öğrencileri İçin Staj Programı
 
Sakarya İli
meslek liselerinde okuyan öğrencilerden, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla belirlenenler, Eğitim-Öğretim yılı boyunca hafta içi 3 gün Toyota Türkiye'de staj imkanı bulmaktadırlar.
 
 
 Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri İçin Staj Programı
 
Sakarya Üniversitesi ve Sakarya Üniversitesine bağlı okullarla devam eden; not ortalaması 1.8'in üzerinde olan, 3+1 kapsamında olan tüm MYO öğrencileri, Toyota Türkiye'de mevcut olan bölümlerde 16 haftalık MYO stajlarını yapma imkanı bulmaktadırlar.